Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.
Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.

Dantų balinimas

Apie paslaugą
Kainos

Graži, sveika ir spindinti šypsena yra viena svarbiausių veido detalių, kurią pirmiausia pastebime kiekviename žmoguje. Pagalvokite apie tą patį žavų žmogų, be priekinio ar su sugedusiu dantimi, vaizdas visiškai kitoks ar ne? Tačiau gera žinia, mūsų odontologijos klinikoje holivudinės šypsenos baltumas pasiekiamas kiekvienam.  

Dantų balinimo metodai:

Bendrai kalbant dantų balinimas yra procedūra, kuri naudojama pašalinti dantų spalvos pasikeitimus ir padaryti dantis ryškesnius ir baltesnius. Tai gali būti atliekama naudojant įvairius metodus ir produktus, tokius kaip balinimo geliai, dantų balinimo juostelės arba odontologinis kabinetinis balinimas. Odontologinis balinimas išsiskiria tuo, kad tai yra profesionalus dantų balinimo metodas, kurį atlieka tik patyręs specialistas odontologijos klinikoje. Odontologinio balinimo metu specialistas vertina jūsų dantų būklę ir balinimo efektyvumą. Svarbu paminėti, kad odontologinis dantų balinimas yra saugesnis ir sveikesnis metodas, nei tuos, kuriuos žmonės atlieka savo nuožiūra namuose.

dantu balinimas

Kas vyksta dantų balinimo metu?

Dauguma balinančių dantų pastų turi didesnius ar mažesnius abrazyvus, kurie, tiesiog nušveičia atsiradusias pigmentines dėmes, todėl dantys šiek tiek pašviesėja.

Kitais atvejais, kai siekiama didesnio efekto, dantų balinimui oksidacijos reakcijoje naudojamas vandenilio peroksidas, kuris sukelia cheminius procesus. Kontaktuojant su dantimi, vandenilio peroksidas skyla į vandenį, deguonies jonus ir labai aktyvius peroksido radikalus. Taip danties emalyje esančios pigmentinės chromoforų molekulės yra suskaldomos į mažesnes, šviesesnes daleles.  

Kaip vyksta odontologinis dantų balinimas?

Pirmiausia būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kad pašalinti apnašas, dėmes ar besikaupiančius dantų akmenis. Taip pat apžiūros metu higienistė įvertina ar dantų balinimas jūsų atveju yra įmanomas ir efektyvus. Kadangi mūsų odontologijos klinikoje naudojama viena pažangiausių technologijų BlancOne, ją galima atlikti iš karto po dantų higienos ir ji užtrunka vos kelias minutes.

Kuo išskirtinė BlancOne balinimo sistema?

BlancOne – tai profesionali, efektyvi ir saugi dantų balinimo sistema, kurioje naudojamas itin mažos koncentracijos (tik 6 %) vandenilio peroksidas, nedarantis neigiamo poveikio dantenoms, tausojantis dantų emalį ir kitaip nei kiti klasikiniai būdai nesukelia dantų jautrumo. 

Tai pirmoji balinimo sistema, kurią galima naudoti iš karto po burnos higienos procedūros. Ši technologija sumažina tiek procedūros trukme, tiek joje naudojamą medžiagų kiekį, todėl leidžia išvengti nepageidaujamų pojūčių įprastų, naudojant kitus tradicinius metodus.

 •     nesukelia dantų jautrumo;
 •     galima naudoti iškart po dantų higienos procedūros;
 •     bąla abu žandikauliai vienu metu.

BlancOne procedūra  yra trumpa, nes veikia daug greičiau nei tradicinės balinimo priemonės. Dėl šviesos energijos ir specialiai šviesa aktyvuojamų medžiagų per keletą minučių išskiria laisvąjį deguonį, kuris yra veiksmingiausia, saugiausia ir moksliškai patvirtinta dantų balinimo medžiaga.

saugus dantu balinimas

Ką būtina žinoti prieš dantų balinimą?

 1.     Prieš dantų balinimo procedūrą reikalinga  higienistės konsultacija.
 1.     Turint apsinuoginusius kaklelius, erozijas ir kitus dantų emalio pažeidimus po balinimo tikėtinas dantų jautrumas.
 1.     Burnos higienistei nurodžius – reikalinga atlikti burnos higienos procedūrą.
 1.     Per pirmas 24 valandas po balinimo procedūros patariama negerti kavos, arbatos, nerūkyti, nevartoti raudonojo vyno ir kitų dažančių maisto produktų ar gėrimų.
 1.     Po balinimo dantys gali būti kurį laiką jautresni. Tai įprastas šalutinis dantų balinimo efektas.
 1.     Plombuotų ir protezuotų danties paviršių išbalinti neįmanoma, plombuoti ir protezuoti patariama po balinimo seanso.
 1.     Reguliariai atliekama burnos higiena bei kruopšti kasdienė priežiūra prailgina dantų balinimo efektą.
 1.   Jei priekiniai dantys yra plombuoti ar turi senų, patamsėjusių plombų, gali būti rekomenduojamas estetinis plombavimas

Kuo odontologinis dantų balinimas pranašesnis už atliekama namuose?

Labai daug namuose naudojamų balinimo priemonių, tai įvairios dantų kapos su balinimo skysčiais, dantų pastos ir juostelės, yra arba didesnės koncentracijos (kad būtų geresnis matomas efektas) arba su abrazyviom medžiagom (braižo ir gadina danties emalį). Taip pat žmonės siekdami didesnio efekto, ne retai ima nesilaikyti saugumo rekomendacijų (naudoti per ilgai, per dažnai ar per stiprias medžiagas), todėl gali būti sugadintas dantų emalis, pažeidžiamos dantenos ir atsirasti nemalonus dantų jautrumas. O svarbiausia, be specialisto konsultacijos ir burnos higienos, toks namų sąlygomis atliekamas balinimas gali būti visiškai neefektyvus ir neduoti norimo rezultato.

saugus dantu balinimas

Ar visiems galima balinti dantis?

Dėl tyrimų trūkumo šioms žmonių grupėms nerekomenduojama balinti jaunesniems nei 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Taip pat gali būti nerekomenduojama jei pacientas turi ypatingai jautrius dantis ar dantenas. Tam tikrais atvejais, kai dantis dengia plačios dantenos, balinimas, gali tik paryškinti dantenų nelygumą ir atrodyti neestetiškai. Taip pat yra atvejų, kai po traumos ar endodontinio gydymo dantys yra patamsėję ir išorinis balinimas gali būti neefektyvus, tokiu atveju rekomenduojamas vidinis dantų balinimas.

Kiek laiko dantys išlieka baltesni?

Vidutiniškai efektas laikosi nuo 1 iki 2 metų. Tačiau tai labiausiai priklauso nuo asmeninės higienos, dantų priežiūros ir jūsų įpročių. Daug rūkantys, dažnai vartojantys raudoną vyną ir kavą, neturėtų tikėtis ilgo efekto. Tačiau pastebėta, kad pacientai nuosekliai ir taisyklingai prižiūrintys savo dantis namuose, periodiškai atliekantys profesionalią burnos higieną efektu džiaugėsi ilgiau.

Ar balinimas yra skausmingas?

Tradiciškai visos balinimo procedūros yra visiškai neskausmingos, tačiau po jų galimas keletos dienų dantų jautrumas. Naujos kartos sistema BlancOne lyginant su kitais metodais išsiskiria tuo, kad po procedūros, praktiškai nesukelia nei dantų, nei dantenų jautrumo.

Priežiūra po dantų balinimo?

Pirmosiomis dienomis rekomenduojama nevartoti labai kontrastingos temperatūros maisto ir gėrimų, nevartoti dažančių maisto ar gėrimų. Vėliau priežiūra yra įprasta.

Kiek trunka dantų balinimas BlancOne sistema?

BlancOne yra unikali sistema, kurią galima atlikti iš karto po dantų higienos ir ji trunka iki 10 minučių. Iš karto po procedūros dantys paprastai šviesėja 4-5 atspalviais. 

 

   

 

Dantų balinimas namuose individualiomis kapomis ( 2 kapos ir baliklis )
150 Eur
Kabinetinis balinimas BlancOne sistema
100 Eur
Kabinetinis balinimas Opalescence sistema
150 Eur
Negyvų dantų balinimas (1 danties)
80 - 100 Eur
Baliklis (2 švirkštai)
30 Eur

Registruotis vizitui

©2024 - Visos teisės saugomos. Nomadi.lt | MB
envelopephone-handsetmap-markerclockcrossmenu