Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.
Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.

Konsultacija

Apie paslaugą
Kainos

Odontologo konsultacija - tai pirmas žingsnis į sveiką ir gražią šypseną! Internete jūs galite rasti tik bendrinę paslaugų ir gydymo informaciją, o tai, kas geriausiai tinka jums, gali atsakyti tik patyręs gydytojas odontologas.

Kada reikalinga odontologo konsultacija?

Reguliarūs apsilankymai pas odontologą ir konsultacijos - tai pirmas žingsnis į gerą savijautą bei gražią ir sveiką šypseną. Rekomenduojama kreiptis konsultacijai, bent kartą į metus, o dar geriau - kas pusmetį. Taip pat, jei jus domina dantų tiesinimas kapomis , dantų implantaidantų protezavimas ar kitos estetinės procedūros, tiksli gydymo kaina ,tinkamiausias sprendimas jums ir gydymo plano sudarymas galimas tik konsultacijos metu.

Kiek laiko trunka ir kiek kainuoja odontologo konsultacija?

Konsultacija trunka apie 30 min ir kainuoja 30 eurų. Konsultacijos metu profesionalūs gydytojai, naudodamiesi modernia diagnostikos įranga bei remdamiesi nuolat atnaujinamomis savo srities žiniomis, ne tik įvertins jūsų būklę, bet ir pateiks net kelis alternatyvius, konkrečioje situacijoje tinkamus gydymo būdus, kuriuos galėsite pasirinkti pagal savo galimybes. Taip pat konsultacijos metu, jei numatomas brangus gydymas, galėsite daugiau sužinoti apie gydymo išsimokėtinai paslaugą ar galimybę gauti teritorinių ligonių kasų kompensaciją.

Noriu registruotis, kur kreiptis?

Konsultacijai galima registruotis telefonu +37061589174. Mūsų administratorė maloniai padės surasti Jums tinkamiausią laiką vizitui. Esant sudėtingesniems dantų ir/ar burnos pažeidimams, jūs būsite iš karto nukreipti konkrečių odontologijos specialistų konsultacijai.

Kodėl odontologo konsultacija yra svarbi?

Tai puiki proga pasitarti su profesionalu apie savo burnos higieną, diagnozuoti galimas problemas, aptarti tinkamiausią gydymą ir skirti jums tinkančius individualius sprendimus šypsenos atstatymui.

Konsultacija svarbi, nes:

  • Padeda anksti aptikti dantų ir dantenų problemas, tokius kaip kariesas, gingivitas ar periodontitas;
  • Suteikia visapusišką informaciją apie Jūsų burnos būklę ir priežiūros būtinybę;
  • Pataria, kaip tinkamai rūpintis savo šypsena namuose;
  • Rekomenduoja tinkamiausius individualius sprendimus Jūsų šypsenos gražinimui ir palaikymui.

odontologo konsultacija

Kaip vyksta konsultacija?

Mūsų klinikos odontologo konsultacija apima keletą etapų:

  1. Pokalbis su pacientu – odontologas išklausys Jūsų problemų, norų ir lūkesčių, aptars galimus sveikatos sutrikimus ir užduos klausimus apie Jūsų burnos higienos įpročius.
  2. Burnos apžiūra – odontologas atliks išsamų burnos ertmės patikrinimą, įvertins dantų ir dantenų būklę, o jei reikia, atliks rentgeno nuotrauką.
  3. Diagnozė – remiantis gauta informacija, odontologas nustatys galimus sveikatos sutrikimus ir pateiks Jums išsamią informaciją apie jų priežastis bei padarinius.
  4. Gydymo plano sudarymas – kartu su Jumis odontologas aptars galimus gydymo būdus ir sudarys individualų gydymo planą, atsižvelgdamas į Jūsų poreikius ir galimybes.
  5. Priežiūros rekomendacijos – galiausiai, odontologas pateiks patarimų, kaip rūpintis savo dantimis ir dantenomis namuose, kad išsaugotumėte sveiką šypseną ilgam laikui.

Nedelskite - brangiausias gydymas yra pavėluotos procedūros!

 

 

 

Suaugusiųjų apžiūra, konsultacija
20 - 30 Eur
Vaikų profilaktinis patikrinimas
15 Eur
Gydymo plano sudarymas
30 Eur
Nuskausminimas infiltracinis, laidinis
10 Eur

Registruotis vizitui

©2024 - Visos teisės saugomos. Nomadi.lt | MB
envelopephone-handsetmap-markerclockcrossmenu