Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.
Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.

Terapinis dantų gydymas

Apie paslaugą
Kainos

Terapinis dantų gydymas - tai planinė profilaktinė dantų patikra, dantų būklės įvertinimas, gydymo plano sudarymas ir gydymas, kurio tikslas yra atkurti dantų funkciją ir estetiką, taip pat užkirsti kelią galimoms ligoms ar pažeidimams, gydyti dantų ligas. Terapinis dantų gydymas yra svarbus norint išlaikyti sveikus, tvirtus ir gražius dantis.

 Terapinį dantų gydymą sudaro:

 •     Profilaktinis apsilankymas pas dantų gydytoją.
 •     Dantų būklės įvertinimas
 •     Dantų gydymo plano sudarymas
 •     Dantų gydymas (šaknies gydymas, plombavimas, danties atkūrimas ir pan.)

dantu terapinis gydymas

Kaip dažnai būtina kreiptis pas odontologą?

Įprastai žmonės į savo odontologą pagalbos kreipiasi, kai pajunta skausmą arba pamato vizualinį danties pakitimą. Svarbiausia tai daryti nedelsiant ir kuo greičiau imtis gydymo. Paprastai tariant, kuo anksčiau kreipsitės, tuo pigiau tai kainuos. Tačiau jei rūpinatės savo burnos sveikata ir nuolatos atliekate burnos higieną, tuomet procedūros metu profesionali burnos higienistė apie pastebėtą pakitimą ar pažeidimą jus visada informuos laiku.

Kas sukelia dantų pažeidimus?

Dantų pažeidimus sukelia dantų ėduonis (kariesas). Dantų ėduonis –  tai lėtinė infekcinė dantų liga, sukelianti danties kietųjų audinių irimą. Ant dantų paviršių susidariusiose apnašose esančios bakterijos, skaidydamos angliavandenius, išskiria rūgštis, kurios pažeidžia dantų emalį. Susidaro kariozinė ertmė, kurią reikia gydyti. Karieso gydymo metu pašalinami pažeisti danties audiniai ir defektas atkuriamas plombinėmis medžiagomis. Dantų plombavimas atliekamas šviesa kietinamais kompoziciniais užpildais, maksimaliai pritaikant esamo danties spalvą. Kompozitų yra įvairiausių atspalvių, todėl odontologas, derindamas spalvas sluoksnis po sluoksnio,  turi galimybę atkurti natūralią danties spalvą,  anatomiją ir funkciją. 

Danties gedimo stadijos:

 • Esant pirminiam paviršiniam kariesui, pacientai nusiskundimų neturi, kai kuriais atvejais gali pajusti nedidelį jautrumą saldumui.
 • Negydant, ertmė plečiasi ir jai esant vidutinio dydžio, pacientas imi jausti atsirandantį dirglumą šalčiui, karščiui ir saldumui.
 • Paskutinėje, gilaus ėduonies, stadijoje jaučiamas, kaip ir prieš tai, tik didesnis dirglumas temperatūriniams dirgikliams ir saldžiam maistui, bei atsiranda galimybė susidariusioje ertmėje “užkibti“ maisto likučiams, taip dar labiau greitinant ir didinant problemos mąstą.

Galiausiai, negydomas kariesas pažeidžia minkštąjį danties audinį, kuriame yra kraujagyslės ir nervų skaidulos, todėl prieš tai buvęs danties dirglumas virsta į nekontroliuojamą skausmą, kuris gali užeiti bet kuriuo paros metu, bet dažniausiai naktį. Taip pat jaučiamas skausmo plitimas į kitas vietas, nesusijusias su dantimi.  Tuomet reikalingas endodontinis, arba plačiau žinomas kaip dantų kanalų gydymas.

dantu gydymas

Kodėl verta susirūpinti ir kreiptis į odontologą vos pajutus skausmą?

Dantų gydymo delsimas tiesiogiai didina gydymo kainą. Įprastas pirmosios stadijos karieso gydymas su estetiniu plombavimu ir užleistos problemos sprendimas, kai reikia valyti ir gydyti dantų šaknies kanalus, skiriasi gydymo trukme ir kaina, kuri gali užaugti iki kelių kartų. Tačiau svarbiausia tai, kad uždelstuoju atveju netenkamas didelis danties audinių kiekis, todėl dantis tampa silpnesnis, pažeidžiamesnis, gali tekti net protezuoti dantį, apmaunant jį vainikėliu. 

Ką daryti jei skauda dantį ir reikia pagalbos nedelsiant?

Kadangi esame nedidelė šeimos odontologijos klinika, todėl visuomet mūsų personalas užjaučia bėdoje atsidūrusius ir stengiasi padėti. Jei kreipsitės su nevaldomu danties skausmu, mes pasistengsime jus užregistruoti artimiausiu esančiu laisvu laiku.

Ar įmanomas dantų gydymas išsimokėtinai?

Dantų gydymo kainos dėl itin brangių medžiagų ir priemonių yra didelės, o jei danties skausmas užklupo netikėtai, suprantame, kad kai kuriems tai gali tapti ir finansiniu iššūkiu. Mes suprantame, kad gyvenimas nutinka, todėl mūsų odontologijos klinika suteikia galimybę atlikti paslaugas, mokant dalimis ir naudojantis Inbank ar General Financing lizingu.  Todėl nedelskite ir apsaugokite savo šypseną, kol tai netapo didele, skausminga ir brangia problema.

danties skausmas

Kokios yra dantų plombavimo kainos?

Terapinio dantų gydymo paslaugų kainynas.

Vis dar tenka susidurti su tuo, kad atvykus pacientams su uždelstomis bėdomis, jie atsako, kad jaučia baimę dantistams ar odontologo kėdei. Tačiau primename, kad nebeverta bijoti: naujausia įranga ir technologijos dantų gydymą pavertė malonia procedūra. Mūsų odontologai Klaipėdoje pagarsėję kaip vaikų užkalbėtojai, bet mumis  pasitiki ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Mes pasiryžę išsklaidyti bet kokio senumo ir stiprumo jūsų baimę. Susipažinkite su mūsų odontologijos klinikos komanda Klaipėdoje.

 1. O jei vis dar svarstote kaip išvengti dantų gydymo, tai rekomenduojame laikytis šių punktų:
 2. Atsakinga dantų priežiūra namuose. Tai apima ne tik kruopštų dantų valymą ryte ir vakare, tačiau turėtumėte nepamiršti po valgių naudoti tarpdančių siūlą, ir bent retkarčiais profilaktikai panaudoti dantų irigatorių.
 3. Reguliariai bent kartą per metus atlikti profesionalią burnos higieną ir nepamiršti vadovautis higienistės duotais patarimais ir rekomendacijomis.
 4. Jei jūsų dantys yra netaisyklingai išaugę, pernelyg susispaudę, ar sudaro palankias ertmes ir kišenėles kauptis maisto likučiams arba griežiate dantimis, rekomenduojame apsvarstyti dantų tiesinimą kapomis, tai ne tik pagražins jūsų šypseną, bet ir užkirs kelią ateities problemoms, bei leis ilgiau džiaugtis sveika ir natūralia šypsena.
 5. Sveika mityba ir papildai taip pat prisidės prie geresnės jūsų dantų būklės.

 

 

Šviesoje kietėjanti (Helio) plomba (priklausomai nuo ertmės dydžio)
55 - 95 Eur
Kontakto atstatymas
80 - 100 Eur
Prie kaklelio maža helio plomba
40 Eur
“Ever - X” Plomba
10 Eur
Laikina plomba
10 Eur
Stiklojonomerinė plomba
40 Eur
Stiklo pluošto kaištis
70 - 90 Eur
Koferdamo uždėjimas
10 Eur
Dantenų retrakcija
5 Eur
Įtvaro uždėjimas (2 dantų)
50 Eur
Eugenolio tvarsčio uždėjimas ar devitalizuojanti pasta
30 Eur

Registruotis vizitui

©2024 - Visos teisės saugomos. Nomadi.lt | MB
envelopephone-handsetmap-markerclockcrossmenu