Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.
Patikėkite savo šypseną šeimos klinikai Codantis – ir tapkite mūsų gražios šeimos nariu.

Skubi pagalba, kai skauda

Apie paslaugą
Kainos

Jei atsibudote su didžiuliu danties skausmu, veido patinimu arba ištiko nelaimė ir nulūžo dantis, nedelsiant skambinkite telefonu +37061589174 , o mes pasistengsime kuo greičiau Jums padėti.

Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad pirmiausiai būtina registruotis telefonu.

skubi pagalba kai skauda

Kada reikalinga skubi pagalba?

Skubi pagalba gali būti teikiama, jei:

  • Patyrėte danties traumą. Danties traumos yra pačios įvairiausios, nuo mažo danties kampo nuskilimo kramtant iki viso danties lūžio nelaimingo atsitikimo metu. Esant rimtoms traumoms, dantis galima fiksuoti ir papildomai apsaugoti specialiais įtvarais arba pritaikyti vaistus ir gydymą apsaugant pacientą nuo pilno danties netekimo. Taip pat nustatomas tolimesnis optimaliausias gydymo planas garantuojantis lengvesnį ir greitesnį sveikos šypsenos atgavimą.
  • Pajutote ūmų danties skausmą. Tai gali nutikti dėl įvairiausių priežasčių tokių kaip danties skilimas, kariesas, audinių pažeidimas, infekcijos, dantų nervų uždegimas ir pan. Atsiradus aštriam skausmui, dažnai įprasti nuskausminamieji nebegali padėti, todėl laukti ilgiau pacientui gali tapti nepakeliama. Svarbiausia, kad laiku rasta skausmo priežastis ir paskirtas tinkamas gydymas užtikriną greitą gydymo ir reabilitacijos procesą.
  • Kilo vidinės danties dalies infekcija - pulpitas. Negydoma infekcija gali baigtis danties netekimu. Pulpitas gali atsirasti, jei dantis buvo traumuotas (įtrūkęs į pulpą) arba smarkiai pažeistas ėduonies, netinkamai ar ne iki galo gydytas prieš tai. Danties pulpos uždegimas gali sukelti ūmų skausmą, patinimą ir net karščiavimą. Pulpitui išgydyti atliekamas šaknų kanalų gydymas, kurio sudėtingumas priklauso nuo to, kaip greitai buvo aptiktas uždegimas.
  • Prireikė skubaus danties šalinimo. Jei dantis ilgą laiką buvo apleistas, labai sugedęs arba buvo traumuotas, gali prasidėti prieš tai minėtos problemos ir prireikti nedelsiant jį ištraukti. Ši procedūra skubos tvarka dažnai taikoma vaikams, kadangi stipriai sugedę pieniniai dantys gali pažeisti naujus dantis, todėl skubos tvarka šalinamas dantis.
  • Susidūrėte su estetinėmiss problemomis. Jei lūžta priekiniai dantys, žmogus nebegali gyventi pilnavertiško gyvenimo, nes trukdo valgyti bei sunku kalbėti ar šypsotis, todėl būtina kuo skubiau kreiptis į gydytojus, kurie parinks greičiausią ir optimaliausią sprendimą.
  • Kažkas nutiko jūsų protezui. Nors ir retai, tačiau dėl įvairių nelaimingų atsitikimų gali pasitaikyti protezų ir implantų lūžiai, dirbtinių vainikėlių arba estetinių plombų skilimai. Tokiu atveju būtina kuo skubiau kreiptis į gydytoją, kad būtų kuo greičiau atlikti svarbūs veiksmai ir užkirstas kelias tolimesniems pažeidimams, bei atstatyti dantys.

Tam, kad jūsų dantys jums nepateiktų netikėtų ir nemalonių staigmenų, rekomenduojame jais atsakingai rūpintis namuose bei nepamiršti profilaktinių vizitų odontologijos klinikoje. Mūsų jauki šeimos odontologijos klinika, pasiruošusi jums padėti!

Skubi pagalba be eilės
30 Eur

Registruotis vizitui

©2024 - Visos teisės saugomos. Nomadi.lt | MB
envelopephone-handsetmap-markerclockcrossmenu